Усунення податкових наслідків

Податковий консалтинг від ЮК "Правое дело" це повний комплекс послуг з оптимізації оподаткування задля належного виконання платником податкових зобов'язань. Податкове консультування дозволяє позбутись проблем у сфері оподаткування, а також попередити виникнення майбутніх ризиків.

Приховати
Ліквідація, банкрутство та реорганізація підприємств

ЮК «Правое дело» є однією з провідних юридичних компаній, що займаються ліквідацією підприємств. Ми надаємо послуги такого роду в Дніпропетровській і Запорізькій областях, а з недавнього часу і по всій території України. Команда юристів - практиків з багаторічним досвідом в області банкрутства допоможуть кваліфіковано, з мінімальними ризиками і в стислі терміни провести процедуру ліквідації будь-якої форми власності.

Приховати
Інтелектуальна власність

Законодавство, яке визначає права на результат інтелектуальної діяльності, засноване на праві кожної особи володіти, користуватися і розпоряджатися результатами своєї інтелектуальної (творчої) діяльності.

Приховати
Юридична консультація

Юридична консультація дозволяє вирішити проблеми, коли інші методи не дають результатів. Звертайтеся за консультацією з правових питань бізнесу і фізичних осіб.

Перевірка підприємства

Перевірте свою компанію в списку планових перевірок

Трудовий аудит

Послуга «Трудовий аудит», з'явилася, як реакція на виниклі перевірки підприємств Державною службою України з питань праці. Наш досвід показує, що величезний розмір штрафів і великий список питань, які інспектують, часто застають власників бізнесу і їх співробітників зненацька.

Бухгалтерський аутсорсинг

У зв'язку з постійними і головне несподіваними змінами в законодавчій і нормативній базі в Україні, змінюються умови ведення бізнесу - і як правило з'являються нові вимоги до ведення бухгалтерії. Для того, щоб впевнено працювати на українському ринку - треба постійно стежити за всіма нововведеннями, правильно їх розуміти і застосовувати на практиці.

Корпоративне право

Практика юристів ЮК «Правое дело» дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання в області корпоративного права, сприяючи розвитку Вашого бізнесу


Медіація (досудове врегулювання спорів)

Медіація - альтернативний спосіб вирішення спорів, в яких третя незалежна сторона - медіатор, надає допомогу сторонам в знаходженні взаємоприйнятного рішення.

Ліцензування

Відповідно до українського законодавства існують види діяльності, які підлягають ліцензуванню.

Вартість юридичних послуг, або скільки коштує justitia для народу

Ось хто не розуміє, що основними критеріями при виборі юриста є його спеціалізація і професійні досягнення (кількість і складність кейсів)? І що до правових послуг просто не може бути застосовано таке поняття, як «недорого»? Проте, питання вартості роботи юристів і адвокатів в силу об'єктивних і суб'єктивних причин завжди буде хвилювати споживачів їх послуг не в останню, м'яко кажучи, чергу.

Чи справедливо тут «складають собі ціну»?

Платити «ту мач» ніхто не хоче. Навіть за a-priori дорогі послуги. А юристи - одна з найбільш високооплачуваних професій у всьому світі. Наприклад, в зруйнованих терористами вежах Нью-Йорка більше половини приміщень займали фірми, що надавали консалтингові і юридичні послуги. Вартість останніх - основна причина того кількості хейтерів, яке є у представників цієї професії. Мабуть, лише до політиків і податковим інспекторам люди ставляться ще гірше.

Ця ненависть - ірраціональна, оскільки юрист продає:

 • інтелектуальні здібності - специфіка професії передбачає, що вони вищі за середні;
 • теоретичні знання в юриспруденції - це, як мінімум, 5 років академічної освіти, а також щоденний моніторинг і аналіз прийнятих в країні нормативно-правових актів;
 • практичні навички та професійний досвід - розуміння системних речей, вміння користуватися сильними і слабкими сторонами законодавства, знання вразливих місць противника і здатність цим користуватися;
 • нелімітований час - рішення проблемного питання відбувається без прив'язки до «робочого часу» і без перебільшення доречно говорити про те, що юрист бере «на дім» роботу для свого мозку, оскільки його не можна відключити щодо виходу за поріг офісу.

А ще юрист продає свої ризики і гарантію лояльності. Конфлікти з людьми, державою і навіть іноді суспільством - закладені в самій природі юридичних послуг. «Запах рушничного масла» - не рідкість тут. У недовгій історії незалежності нашої країни є показовий приклад ризику цієї професії - стовбур закритої шахти в Донецьку, став «братською могилою» для десятків трупів юристів.

Це, скоріше, виняток: зазвичай адвокату в ході судового спору пропонують просто працювати на іншу сторону, пообіцявши кращі умови. І, на жаль, далеко не всі відмовляються.

Також не всі в професії готові ризикувати хорошим ставленням до них з боку суддів і чиновників, конфлікти з якими неминучі при чесному виконанні своєї роботи.

Принципи утворення ціни на юридичні послуги

Не існує такого критерію, як «дорогі» і «дешеві» юридичні послуги. Ціна роботи варіюється в залежності від того, в якому сегменті вона проводиться. Типи споживачів послуг зумовлюють два поля діяльності і, відповідно, існують:

 • юридичні послуги для бізнес-ком'юніті;
 • правова допомога громадянам.

При цьому в обох випадках щодо вартості роботи у нас вироблені одні і ті ж принципові підходи.

Розумна мінімізація бюджету

Гаманець свого клієнта ми розглядаємо як свій - в хорошому сенсі цього виразу:

 • завдання, які ставляться перед юристом, часто мають кілька шляхів свого рішення - з усіх можливих способів вирішення проблеми клієнта буде запропонований найменш витратний;
 • юридична робота супроводжується рядом накладних витрат - державні мита, оформлення обов'язкових документів, оплата послуг фахівців і експертів; багаторічна практична робота дозволила напрацювати нам власні технології економії грошей по кожному з цих «пунктів».
 • штучно не затягувати розгляд справ в судах та прийняття регуляторних рішень;
 • приймаємо тільки ті стратегічні і тактичні рішення, що сприяють швидкому та безперешкодному вирішенню питань клієнтів.

США - майже ідеал правової держави, а її громадяни і кроку не ступлять без особистого юриста. Одна з найулюбленіших жартів там: адвокати відрізняються від вампірів тим, що останні випивають у жертви тільки частину крові. До власного щастя - ми не «піндосні» адвокати!

Клієнтові потрібно дати прозору картину фінансових відносин

Ціну юридичних послуг неможливо уніфікувати - немає абсолютно однакових справ. Але практика дає можливість розумно припускати обсяг роботи і ступінь її складності, а ринок - сформувалися в країні середні тарифи на певні типи послуг.

Приходячи до нас, кожен свідомо знає орієнтовну ціну за роботу по його питанню. У нас Ви не зустрінете негідний підхід, коли людину «зустрічають по одягу» і виставляють йому максимальну суму, яку він, на думку горе-юриста, може собі дозволити.

Чесний аналіз і тільки дійсно потрібні послуги

Наполеону приписують девіз: «Головне вплутатися в бій - а там подивимося!». Так ось, ми ніколи:

 • НЕ втягнемо свого клієнта в свідомо безперспективну справу;
 • НЕ нав'яжемо зайву юридичну дію і не запропонуємо послугу, яка не несе ніякої користі або дублює вже виконану роботу;
 • НЕ будемо вимагати необгрунтованих витрат на третіх осіб.

Ми заздалегідь обговорюємо, що вартість роботи може змінитися під час її виконання. Бо в процесі надання правових послуг звичайною справою є поява супутньої роботи. Наприклад, при розгляді в суді господарського спору для позитивного рішення може знадобиться відкриття кримінального провадження правоохоронними органами або встановлення юридичного факту в суді іншої юрисдикції.

Зворотний приклад: в результаті вжитих нами дій противна сторона відмовилася від позовних вимог або пішла на врегулювання спору мирним шляхом. Шуканий результат буде отримано швидше і з меншими затратами праці, що призведе до зменшення вартості роботи юриста.

Вартість послуг юриста вимагає індивідуалізації

Ми реально працюємо з кожним клієнтом персонально. Тут на ціну впливають:

 • обставини звернення - «занедбаність» випадку, підвищена оперативність, рівень протидії третіх осіб та ін .;
 • унікальність рішення задачі: на завдання, за якими у нас є успішний оригінальний спосіб вирішення, ціна буде вище середньоринкової (тендерний супровід, наприклад);
 • тривалість співпраці - корпоративні та постійні клієнти платять менше тих, хто вперше замовляє послугу.

Відкритість і гнучкість - принципи нашої компанії. Так само як і соціальна відповідальність бізнесу перед суспільством: юристом можеш ти не бути, але чесним громадянином бути зобов'язаний! У разі кричущих порушень конституційних прав людей, що не мають можливості оплатити юридичну допомогу - ми надамо її безкоштовно.

3 формату ціноутворення

У нас є такі системи визначення вартості роботи:

 • класична або погодинна: це прийнята в світі практика погодинної оплати адвоката в залежності від його кваліфікації і клієнт має право вибирати собі в якості юриста як керуючого партеру нашої фірми, так і його молодшого за посадою колегу;
 • гонорарна: ми домовляємося про частку адвоката у стягнутої суми, а за поточну роботу у справі він отримує мінімальну компенсацію;
 • прейскурант на юридичні послуги: за типовими послуг (наприклад, ліцензування та охорона праці) у нас не встановлені фіксовані тарифи.

Ми не віримо в сепарацію вигоди і орієнтовані на партнерство

Сучасна модель бізнесу не тільки етична - вона будується на обопільній користі від співпраці. Що буде хорошим і корисним для нашого клієнта - то аналогічним чином відобразиться і на нас.

Ми хочемо бачити не «замовника», а партнера: з нами йому повинно бути цікаво і вигідно. Звідси стійка тенденція - у нас все більше проектів, в яких з нашого боку гармонійно присутні юриспруденція, корпоративне управління і податкове планування.

Професійна етика, прозорість взаємовідносин з клієнтом і чесне партнерство з ним - складові нашого ставлення до своєї роботи. Приходьте до нас - ми будемо корисними юристами для Вас!

юридические услуги в Днепропетровске

Підшукуєте віддаленого юриста, але не знаєте, на кому зупинити свій вибір? Тоді ця стаття від ЮК «Правое Дело» для вас.

Ситуації, коли потрібні послуги юриста, бувають різними за складністю та спеціалізації. Наведемо для прикладу юристів, які консультують з податкових спорів. Часто до їх послуг вдаються, коли своїми силами проблему вже не вирішити. Ситуація зазвичай критична і виправити її без сторонньої юридичної допомоги важко. До подібних випадків відносяться штрафи від податкової служби і судовий процес.

Якби до юридичної допомоги компанія звернулася завчасно, то можна було б не тільки мінімізувати штрафи і санкції, а й, можливо, уникнути самої перевірки. У вас складна правова ситуація? Звертайтеся до нас за юридичною допомогою! Наша компанія пропонує послуги юриста в Дніпропетровську, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України.

Наша юридична компанія повністю охоплює проблематику податкового та господарського права. Також в спеціалізацію юридичної компанії «Правое Дело» входять:

 • ведення податкових суперечок,
 • юридична допомога при ліквідації підприємств,
 • реєстрація всіх видів інтелектуальної власності,
 • юридична допомога при ліцензуванні,
 • юридична допомога у створенні бізнес-інкубатора,
 • допомога фахівця з тендерному супроводу.

Вас цікавлять послуги юриста по сімейних справах? Ми професійно вас проконсультуємо.

Юрист по праву надає наступні послуги:

 • консультування,
 • аудит документів,
 • допомога в складанні документів,
 • захист прав клієнта в суді,
 • виконання специфічних операцій з кожної спеціалізації.

Переваги роботи з віддаленою компанією

Залишилися питання? Ознайомтеся з перевагами, які дає допомога віддаленого професіонала.

 • Конфіденційність. При необхідності наші фахівці підписують угоду про нерозголошення з клієнтом.
 • Постійна безвідмовна робота. Віддалений юрист постійно в роботі і надає послуги без відгулів і лікарняних.
 • Спрямованість на результат. Юристи «Правого Дела» чітко ставлять цілі і завдання, тому їх робота високорезультативна.
 • Комплексне надання юридичних послуг. Ми беремо на себе обов'язки повного супроводу бізнесу. При роботі з податковою ми проводимо аудит всіх документів підприємства, вивчаємо матеріали з претензіями податкової, розробляємо стратегію і реалізовуємо її.
 • Якість і знання. Звернувшись за допомогою до юридичної компанії, ви заручаєтесь підтримкою цілої команди вузьких фахівців.

Серед всіх видів аутсорсингу юридичний - найпопулярніший в Україні. І ось чому. Основне джерело економії при використанні юридичної аутсорсингу в тому, що підвищується ефективність роботи компанії в цілому. Адже більше фахівців займаються завданнями тільки за фахом. Відповідно виконують їх більш якісно і за більш короткий термін. Тобто за гроші, які ви платите віддаленому фахівцю, ви отримуєте додаткові організаційні, фінансові та людські ресурси. Ми надаємо повний спектр юридичних послуг по всій Україні. Дізнайтеся ціну на послуги юриста в Києві і будь-якому іншому місті - зверніться за допомогою до нашого онлайн-консультанту.

Замовлення будь-якої послуги юриста передбачає матеріальну і нематеріальну вигоду. Якщо вам цікаві послуги юриста в суді, звертаєтеся в ЮК «Правое Дело». Тут ви зможете точно вирахувати економічну вигоду цього заходу. При вже відкритому судочинстві юрист прораховує результат справи і суму штрафів, що загрожують компанії. Після теоретичних розрахунків він пояснює явні і приховані ризики, а також показує економічну вигоду використання власних послуг.

Яка вартість послуг юриста?

Вартість послуг юриста залежить від того, який набір операцій вас цікавить. Юридичний аутсорсинг для великої компанії з серйозним щоденним документообігом має одну ціну, а кілька стандартних операцій приватного підприємця - іншу. Незалежно від розміру компанії ми підбираємо особливий, але в будь-якому випадку якісний підхід.

Перш ніж звернутися за юридичною допомогою в нашу компанію, ознайомтеся зі списком послуг юристів більш детально.