Натисніть
щоб відкрити меню
Податковий консалтинг та суперечки

Податковий консалтинг від ЮК "Праве діло" це повний комплекс послуг з оптимізації оподаткування задля належного виконання платником податкових зобов'язань. Податкове консультування дозволяє позбутись проблем у сфері оподаткування, а також попередити виникнення майбутніх ризиків.

Скрыть
Ліквідація підприємств

ЮК «Праве діло» є однією з провідних юридичних компаній на ринку послуг такого роду в Дніпропетровській і Запорізькій областях, а з недавнього часу і по всій території України. Команда юристів - практиків з багаторічним досвідом в області банкрутства допоможуть кваліфіковано, з мінімальними ризиками і в стислі терміни провести процедуру ліквідації будь-якої форми власності.

Скрыть
Ліцензування та охорона праці

Юридична компанія «Праве діло» надасть кваліфіковану допомогу в отриманні ліцензії практично на всі види діяльності, в отриманні дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки, а також на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Скрыть
Інтелектуальна власність

Юридична компанія «Праве діло», беручи участь у дотриманні прав авторів і власників інтелектуальної власності, активно розвиває напрями з реєстрації і повного супроводу товарних знаків (торгових марок - ТМ), промислових зразків, винаходів і корисних моделей, авторських і суміжних прав.

Скрыть
Юридичний супровід

Юридичний супровід ЮК «Праве Діло» - це комплексне ведення господарської діяльності юридичних та фізичних осіб - підприємців з усіх юридичних питань, що виникли у Вашої компанії, командою високопрофесійних юристів.

Тендерний супровід

Тендер - це конкурентна форма відбору пропозицій на надання певних послуг або постачання товарів. Це конкурс, який може проводитися як державою, так і комерційними організаціями.

Скрыть
Участь в тендері

Державні закупівлі останнім часом все частіше стають об'єктом уваги українських виробників. Але при цьому участь в тендері Україна викликає безліч питань. Лише професіонал знає, що необхідно для перемоги в закупівлях.

Скрыть
Юридична консультація

Не знаєте, де шукати відповіді на питання, що цікавлять правові питання? Ми можемо допомогти вам в цьому.  Юридичні консультації дозволять розібратися з багатьма правовими труднощами і питаннями, які виникають в процесі управління бізнесом і в повсякденному житті в цілому.

Оціночні послуги

Якщо ви вирішили продати будинок, купити машину або визначити вартість компанії - кому ви зателефонуєте? Звичайно ж, оцінювачу!
Визначити реальну ринкову вартість бізнесу, нерухомості або товарів часто досить важко. Але якщо цього не зробити, підсумок завжди один: ви переплатите і втратите гроші. Або ще гірше: будете переплачувати регулярно (у вигляді податків).

Скрыть
Культурно-освітній простір LABS

Культурно-освітній простір юридичної компанії «Права Справа» створено в концепції об'єднання лабораторій напрямків (L.А.В.S.), в яких проводяться дослідження гіпотез, обговорення і спростування фактів, доводяться теорії, з'єднуються різні сфери діяльності з генерацією готового унікального продукту для впровадження в процеси, що вимагають змін і розвитку.

Скрыть